Haberler

Günümüzde internet radyoculuğu yaygınlaşmış durumda, radyo hosting kavramı da yeni yeni duyulmaya başlandı. Radyoculuk, ticari olarak kullanılmasının yanı sıra hobi olarak da yapılan işler arasına girmiş bulunuyor. Peki, bir internet radyosu nasıl açılır? Nasıl canlı yayın yapabiliriz? Biz yokken radyo çalışmaya nasıl devam edecek? Tüm sorularınızın cevabı bu makalede. Gerekli Ekipmanları Temin Edin 1 adet bilgisayar (sürekli açık kalması gerekmiyor) 1 adet mikrofon 1..

DEVAMINI OKU

Firmamiz siz müşterilerimize sadece mobil sohbet sistemleri deil radyo hosting,anasayfa,radyo tasarımları,firma tasarımları,e-ticaret siteleri,seo,hizmetleri vermektedir.Sizlerde detayli bilgi ve içerikler için sayfamizi ziyaret edebilir ve destek ekibimizden bilgi alabilirsiniz. ..

DEVAMINI OKU

mobil sohbet platformu adı nedir neye yarar king mobil sohbet gelmiş geçmiş en iyi mobile chat sistemidir içinde canlı konuşma görüntülü bire bir konuşma olasıklarından tutun aklınıza gelebilicek birden fazla özelliğe yetkiye sahip bir sistemdir mobilpanelci olarak 2015 yılından bu yana hizmetlerinde kesintisiz hizmet veren ve hizmet vermekten onur duyan mobile chat sistemleri başta olmak üzere birden fazla hizmetler sunan firmanızdır onur duyarak ve yaptığı her işi sorunsuz çalıştıgından ..

DEVAMINI OKU